SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fat 5704487

nr 570 4487

Fat

4st, förgyllt silver/emalj, David Andersson Norge 30-tal

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 9 mars 2009
kl 18:54:53